Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Web Hosting hizmetleri sunmak üzere 2011 Yılında Ordu/Gölköy'de faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir web hosting hizmetleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2011 Yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda her türlü ihtiyacı karşılayabilecek konuma gelebilmek, ve Türkiye'de Web Hosting hizmetleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu (VPS), Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Ordu Bilişim olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Bize güvenebilirsiniz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında "daha iyi ne yapabiliriz" düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uygulamaktayız. Türkiye'nin yerli sermayeye sahip en çok web sitesi barındıran web hosting şirketi olmanın sorumluluğu ile her geçen gün hem sektörümüzde lokomotif olarak ülkemizin web hosting konusundaki hizmet kalitesini yükseltmeye, hem de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.