Sectigo Kök Sertifikası Geçerlilik Süresinin Dolması

SSL konusunda sertifika otoritesi kuruluşu Sectigo firmasına ait kök sertifika ile çalışan SSL sertifikaları, süreleri devam etmesine rağmen kök sertifikanın geçerliliğinin 30 Mayıs 2020 itibari ile sona ermesi sebebi nedeniyle çalışmayı durdurmuştur. Bu problem sadece bir yıldan daha eski olan SSL sertifikalarını ... Devamını Oku »

1inci Haz 2020
PHP Mail ile mail gönderimi Hakkında

Tüm hosting sunucularımızda phpmail ve mail fonkisyonları kapalı durumdadır.Sitelerinizin iletişim formları üzerinden mail gönderimini sadece SMTP protokolü ile yapabilirsiniz.

SMTP port olarak 587
kullanmanız gerekmektedir.

2. Ara 2019
Kredi Kartı ile Online ödeme

Kredi kartınız ile online olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme modüllerine kredi kartı ile ödeme seçeneği eklendi.

1inci Haz 2018
Çok Önemli Güvelik Uyarısı

Değerli müşterilerimiz,Son aylarda internet kullanıcılarına eposta yoluyla çok tehlikeli bir virüs gönderimi yapılmaktadır. Bu virüs bilgisayarda bulunan tüm Excel, Word, resim dosyası gibi sizin için kritik öneme sahip dosyaları şifreleyerek kullanılamaz hale getirmektedir. Daha sonra bu dosyaları geri döndürmeyi vadederek ... Devamını Oku »

1inci May 2018
SSL Sertifika Süreleri Kısalıyor.

CA Browser Forum, Sertifika Kurumlarının politika gereksinimlerindeki bir değişikliği uyguladı ve tüm TLS/SSL sertifikalarının maksimum süresini 825 güne indirdi. Bu 27 aydan biraz daha uzun bir süredir devam etmektedir. Bu değişiklik halen geçerli olan 39 aylık maksimum sürenin azaltılması anlamına geliyor. Yani bir SSL ... Devamını Oku »

1inci Mar 2018
Uyarı Mailleri Hakkında

Uyarı: - Dedicated Server, VPS ya da VDS, Sunucu barındırma, Lisans hizmetlerinde iptal talebini son ödeme tarihinden en az 1 hafta önce bildirmek durumundasınız. Bu yazılı bildirimi yapmadığınız taktirde oluşan bu ödemeyi tamamlamadan kullanılan hizmeti iptal edemezsiniz.- Web Hosting, Reseller Hosting, Domain, SSL gibi ... Devamını Oku »

2. Şub 2018
RAA Verification - Domain Email Adresi Doğrulaması

Domain tescil sürecinde bazı değişiklikler olmuştur. Bu düzenlemeye göre domain tescil edilmesi sırasında kullanılan yönetici e-mail adresine bir tescil onay maili gönderilecektir.Gönderilen mailin içerisindeki onay linkine tıklanarak doğrulamanın yapılması gerekmektedir. 14 gün içerisinde onaylanmaması durumunda domain ... Devamını Oku »

1inci Oca 2015